Kontakt: shop@hugglesrepublic.pl
Szybki kontakt online: https://www.facebook.com/hugglesrepublic/
Huggles Republic to przestrzeń dla wymagających rodziców kochających kontrasty - od minimalistycznego stylu skandynawskiego po klasyczny, elegancki ponadczasowy styl glamour.
Marka została stworzona przez polskich projektantów, także rodziców w 2016r, do których w 2020 roku dołączyła para projektantów z Findlandii, niosąc powiew skandynawskiej, chłodnej, okrojonej w formie świeżości.
Oprócz klasycznych, eleganckich, wzbogaconych złotem czerni, marka tworzy produkty dla niemowląt, dzieci i rodziców w stonowanych kolorach ziemi.
Nasze autorskie projekty realizowane są od podstaw w Polsce, szyte z najwyższych gatunkowo, antyalergicznych tkanin, tylko w polskich szwalniach.
Charakterne akcesoria do wózków i dla Mam, dzięki swojemu niepowtarzalnemu designowi, sprawiają że przechodnie się za nimi oglądają.
Streetwear'owe ubranka dla niemowląt i dzieci od urodzenia do 7 roku życia, inspirowane są głównie modą światowych stolic.
Wszystkie produkty Huggles Republic powstają zgodnie z koncepcją SlowFashion - projektowane są od podstaw przez rodziców - projektantów, którzy znają potrzeby dzieci, stawiają na wygodę, praktyczność i estetykę.
Ubrania, śpiworki do wózków, torby dla mam i do wózków, uniwersalne wkładki, kokony, rożki, pościele, tworzone są z wyselekcjonowanych, najwyższych gatunkowo tkanin i dzięki swojemu unikalnemu charakterowi tworzą efekt "WOW" a także designersrką przestrzeń w pokojach dziecięcych a także "kącikach" dla niemowląt.
Produkty Huggles Republic, oprócz tego że są piekielnie modne, są sensoryczne - pobudzają zmysły i wyobraźnię dzieci. Zachęcają do dotykania i podziwiania.
Połączenie różnorodnych struktur i form - od miękkich w środku, po chropowate, śliskie na zewnątrz sprawia że dzieciaki uwielbiają je dotykać.
Kontrastowe zestawienia kolorystyczne zachwycają dzieci i rodziców.
Niepowtarzalne i ekstrawaganckie projekty sprawiają, że po dodatki Huggles Republic sięgają często dzieci celebrytów a dzięki stosunkowo niskim cenom, na wyprawkę od Huggles Republic może pozwolić sobie większość rodziców.
*Wszelkie produkty, wzory marki Ghetto Baby / Huggles Republic pochodzące z autorskich Kolekcji Wings, Diamond, Basic, Boho stanowią własność intelektualną marki od 2016r.
Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie, kopiowanie, odwzorowanie autorskich projektów produktów, form, wzorów, rozwiązań w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze.
Produkty marki Ghetto Baby / Huggles Republic podlegają ochronie wynikającej z
  • ustawy z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych 
  • ustawy z dnia 13 czerwca 2003 o prawie własności przemysłowej 
  • ustawy z dnia 26 czerwca 2003r o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.